Ahmet Ilgaz

Ahmet Ilgaz, 1963 Yılında Konya Bozkır Dere Kasabasında doğdu. İlk ve Orta öğrenimin Dere Kasabasında bitirdi. Ilgaz 1980 yılında ise Bozkır Lisesinden mezun oldu. 1986 Yılında Askerlik görevini yerine getiren, Ahmet Ilgaz evli ve üç çocuk Babasıdır. 1987 Yılında Ilgaz Kendi işyerini Ilgaz Bebe Tekstil'i kurdu. Ilgaz Bebe Tekstil kendi sektöründe halen hizmet etmektedir. 1994’ten bugüne Konya Bozkırlılar Derneğinde Yönetim Kurulu Görevini başarı ile yürütmektedir.

Ahmet Ilgaz ayrıca, Zeytinburnu’nda bulunan Dere Kasabası Derneği Dernek Başkanlığı görevi yürütmektedir. Siyasete Lise yıllarında giren Ilgaz, Milli Selamet, Refah Partisi, Fazilet Partisi ve Saadet Partisi’nin bütün kademelerinde görev aldı. Gezi olaylarından sonra Başbakana Destek vermek amacıyla AK Parti’ye katıldı. 

Bozkır Derneğinin yaptığı temayülde Bozkırlıların kendisine bu göreve layık gördüğünü belirten Ahmet Ilgaz hemşerilerimin bu teveccühüne layık olmak için AK Parti Meclis Üyeliği görevine talibim dedi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar